preloader
about-banner-image

درباره ما


مجموعه انرژیران با چند دهه تجربه ، به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو واردات و توزیع محصولات الکتریکی و صنعتی شناخته می شود و از زمان تاسیس تاکنون در فروش بسیاری از محصولات صنعتی به ویژه تولید و توزیع برق و تابلوهای برق فعال بوده است.
مجموعه انرژیران ، همواره کوشیده است که با حضور گسترده در بازار و نگاه و رویکرد حرفه ای به ساختارهای مجموعه به بهبود شبکه فروش و عملکرد خود مبادرت ورزد.
امروزه مجموعه انرژیران بر روی واردات و فروش تجهیزات الکتریکی و صنعتی ولتاژ ضعیف و متوسط تمرکز و نگاه ویژه ای دارد که از جمله محصولات می توان به کنتاکتور ها ، کلید های اتوماتیک ، کلید های مینیاتوری ، اینورتر ها ، رله ها ، سنسور ها و ... اشاره کرد.

رضایت مشتری و صداقت و راستی در تجارت همواره از اصول راهبردی شرکت بوده است. مجموعه انرژیران با استفاده از کارکنان آموزش دیده و مجرب، بهترین و مطمئن ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. مجموعه انرژیران با ایجاد شبکه توزیع گسترده در سراسر کشور در کوتاه ترین زمان ممکن به نیازهای مشتریان پاسخ می دهد. با چند دهه تجربه و حضور در بازار ایران، امروزه انرژیران یک نام مورد اعتماد در بازار تجهیزات الکتریکی و صنعتی ایران است.
محصولاتي كه مجموعه انرژیران ارایه كرده کیفیت و کارایی های متفاوتی دارد، خصوصا شركت هاي نفتي می توانند از آنها در تابلوهاي برق استفاده كنند. از جمله آنها كليدهاي وكيوم، كليدهاي اتوماتيك، كنتاكتورهاي وكيوم است. این شرکت در برنامه های خود قصد دارد طیف محصولات تخصصی خود را در آینده گسترش دهد و همچنین مکانیسم های جدیدتری را برای تضمین کیفیت محصولات به کار گیرد.